09123548073
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
سیستم عامل
اتصالات
کالا برای:

ویدئو پروژکتور اندرویدی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ویدئو پروژکتور اندرویدی در برندهای زیادی تولید میشود که یکی از بهترین آنها ویدئو پروژکتور اندرویدی نی زا میباشد. ویدئو پروژکتور اندرویدی نی زا به جدیدترین امکاناتی که یک ویدئو پروژکتور باید داشته باشد تجهیز شده است.  برای خرید ویدئو پروژکتور اندرویدی نی زا در مدل های مختلف کافی است تنها یک بار به وب سایت فروشگاه نی زا کالا سری بزنید. فروشگاه نی زا کالا تمام مدل های ویدئو پروژکتور نی زا را موجود دارد و همواره سعی داشته است تا جدیدترین مدل ها را به به فروش برساند تا از جدیدترین تکنولوژی و امکانات روز دنیا برخوردار باشند.

یکی از قابلیت های بینظیری که به برخی از  انواع ویدئو پروژکتور اضافه شده است سیستم عامل آندروید میباشد. ویدئو پروژکتور اندرویدی قادر است تا امکانات بیشتری را در اختیار کاربرد قرار دهد. در ویدئو پروژکتورهای معمولی به دلیل عدم برخورداری از آندروید امکانات کمی نیز در اختیار کاربر قرار میگیرد. ویدئو پروژکتور اندرویدی این قابلیت را ایجاد میکند تا بتوان نرم افزارهای گوناگون و کاربردی را از اپ استور دانلود کرده و استفاده نمود. نرم افزارهایی که بر ای ویدئو پروژکتور اندرویدی در اپ استور وجود دارد همگی برای راحتی کاربر طراحی شده اند.

ویدئو پروژکتور اندرویدی از ابعاد کوچکتری برخوردار است و به طور کلی این نوع ویدئو پروژکتورها در ابعاد کوچک تولید میشوند. ابعاد کوچکی که برای ویدئو پروژکتور اندرویدی در نظر گرفته شده حمل آنرا بسیار آسانتر کرده است. برخی از انواع ویدئو پروژکتور اندرویدی در حد و اندازه های یک گوشی موبایل هوشمند هستند که باعث میشود تا براحتی در جیب قابل حمل باشند.

ویدئو پروژکتور اندرویدی

برای نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور اندرویدی زمان کمی نیاز است. نصب ویدئو پروژکتور اندرویدی در زمانی بسیار کوتاه تر از ویدئو پروژکتورهای معمولی انجام میشود زیرا چند ویژگی دست به دست به هم داده اند تا نصب آن به آسانی انجام شود. وزن کم، نرم افزارهای کاربردی و عدم استفاده از کابل و سیم در برخی از مدل ها باعث شده تا نصب و راه اندازی بسیار راحت تری داشته باشند.

ویدئو پروژکتور اندرویدی از قیمت مناسبتری نیز نسبت به ویدئو پروژکتورهای معمولی برخوردار است اما باید به یاد داشته باشید که ممکن است روشنایی این نوع ویدئو پروژکتور از پروژکتورهای معمولی کمتر باشد. از لحاظ کیفیت تصویر و رزولوشن ویدئو پروژکتور اندرویدی هیچگونه نگرانی وجود ندارد و با پروژکتورهای معمولی تفاوتی ندارند.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 20 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()