09123548073
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
سیستم عامل
اتصالات
کالا برای:

ویدئو پروژکتور وای فای دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ویدئو پروژکتور وای فای دار را میتوان در نقطه دور تر از دستگاه پخش کننده نصب نمود. این نوع ویدئو پروژکتور با داشتن قابلیت اتصال بیسیم، به تمامی گوشی‌های موبایل وصل میشود و هرآنچه برروی صفحه موبایل است را به صورت سینمایی نمایش می دهد.نیازی نیست تا ویدئو پروژکتور وای فای دار را در نزدیکی دستگاه پخش کننده نصب کرد زیرا امواج میتوانند اطلاعات را به هر نقطه ای ارسال کنند. از بهترین ویدئو پروژکتور وای فای دار موجود در بازار که از عملکرد بی نظیری بر خوردار است ویدئو پروژکتور وای فای دار نی زا میباشد. ویدئو پروژکتور وای فای دار و سایر محصولات نی زا را فروشگاه نی زا کالا خریداری نمایید. ار فروشگاه نی زا کالا بصورت اینترنتی نیز میتوانید خرید خود را انجام دهید. با مقایسه و بررسی ویدئو پروژکتور در فروشگاه نی زا کالا این ویژگی بوجود آمده است تا خرید آگاهانه تری داشته باشید.

ویدئو پروژکتورها از زمان پیدایش خود توانسته اند نقش مهمی را در به نمایش در آوردن اطلاعات در ابعاد بزرگ ایفا کنند. از زمان پیدایش ویدئو پروژکتور به مرور قابلیت هایی به آن اضافه شده است که استفاده از این دستگاه پرکاربرد را تسهیل میکند. وای فای از جمله امکاناتی است که در برخی از ویدئو پروژکتورها وجود دارد. ویدئو پروژکتور وای فای دار نیازی به استفاده از کابل برای اتصال به کامپیوتر و یا هر دستگاه پخش کننده دیگری ندارد. تمامی اطلاعات از طریق امواج به ویدئو پروژکتور وای فای دار منتقل میشوند.

ویدئو پروژکتور وای فای دار از شلوغ شدن محیط تا حد زیادی جلوگیری میکند. همانطور که میدانید برای انتقال اطلاعات به دستگاه ویدئو پروژکتور باید از کابل مخصوصی که رابط دستگاه پخش کننده و ویدئو پروژکتور است استفاده نمود. این کابل میتواند دست و پا گیر شود و مزاحمت های زیادی را بوجود آورد. در ویدئو پروژکتور وای فای دار به دلیل حذف کابل هیچ مزاحمتی بوجود نخواهد آمد.

ویدئو پروژکتور وای فای دار

ویدئو پروژکتور وای فای دار جلوه بصری زیباتری را بوجود می آورد. کابل هایی که از دستگاه پخش کننده به ویدئو پروژکتور متصل شده اند باعث میشود تا جلوه بسیار بدی پدید آید. در ویدئو پروژکتور وای فای دار هر گونه کابل و سیم رابط بین دستگاه و ویدئو پروژکتور حذف شده است که به حفظ جلوه بصری محیط کمک بسیار زیادی میکند.

ویدئو پروژکتور وای فای دار از نصب و راه اندازی بسیار آسانتری نسبت به ویدئو پروژکتورهای معمولی برخوردار است. نصب و راه انداری ویدئو پروژکتور در مدت زمان کوتاهی به دلیل حذف سیم و مشکلاتی نصب این نوع پروژکتورها دارند انجام میشود. ویدئو پروژکتور وای فای دار برای اینکه به دستگاه پخش کننده متصل شود تنها به چند تنظیم ساده نیاز دارد در صورتیکه ویدئو پروژکتورهای معمولی دردسرهای بیشتری دارند.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 23 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()