09123548073
سبد خرید 0

تعمیرات ویدئوپروژکتور

تعمیرات ویدئوپروژکتور نی زا و پشتیبانی

ویدئوپروژکتورهای فروشگاه نی زا کالا بابرند نی زا ، ساخت کشور چین به سفارش کشور آمریکا میباشد.

فروشگاه نی زا کالا با ارائه خدمات و مشاوره در خصوص انتخاب صحیح و متناسب با نیاز کاربر و نحوه استفاده از آن و همچنین فروش قطعات و لوازم ویدئوپروژکتور از قبیل لنز،لامپ ویدئوپروژکتور،کنترل و تمامی قطعات دیگر آن ، به کاربران خود در استفاده از این برند اطمینان خاطر میدهد.

ویدئوپروژکتور مانند هر وسیله صوتی و تصویری دچار مشکلاتی می شود.که با رعایت در نگهداری آن میتوان باعث افزایش طول عمر دستگاه شد.لذا فروشگاه نی زا کالا با ارائه خدمات و تعمیرات ویدئوپروژکتور وفروش قطعات اورجینال دستگاه هرگونه نگرانی کاربر را در انتخاب و استفاده این ویدئوپروژکتور را برطرف مینماید.

تعمیرات ویدئوپروژکتور،پشتیبانی و مشاوره، یکی از خدمات تخصصی در فروشگاه نی زا کالا میباشدکه توسط کارشناس خبره و با تجربه صورت میگیرد.

فروشگاه  ویدئوپروژکتور نی زا کالا در بخش تعمیرات ویدئوپروژکتور، خدماتی از قبیل سرویس و تعمیر ویدئوپروژکتور را به کاربران گرامی خود عرضه میدارد.که در صورت بروز هرگونه اشکال در این دستگاه ،با مراجعه به مرکز تعمیرات و پشتیبانی ، جهت تعمیر ویدئوپروژکتور ، خدمات تخصصی را دریافت نمایند.

ویدئوپروژکتور نی زا با اطمینان از اینکه طول عمر دستگاه بالا میباشد و با هیچگونه خرابی در این دستگاه مواجه نخواهید شد با در نظر گرفتن این موضوع در صورت نگهداری نامناسب،جابجایی اشتباه و یا ضربه خوردن دستگاه ،نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات از جمله ،لنز و لامپ ویدئوپروژکتور داشته باشید،کارشناس فروشگاه نی زا کالا با بررسی و عیب یابی مشکلات موجود را شناسایی کرده و با مهارت کامل خدمات لازم را با قطعات اورجینال دستگاه ارائه می دهد. همچنین به کاربران گرامی متذکر میشود که جهت جلوگیری از افت کیفیت تصویر در ویدئوپروژکتور سرویس های دوره ای مرتبط با این دو بخش را مدنظر قرار دهند.

کاربران گرامی میتوانند از طریق راه های ارتباطی زیر از هرگونه خدمات شامل ، تعمیرات ویدئوپروژکتور ، پشتیبانی و مشاوره بهره مند شوند.

راه ها ی ارتباطی با کارشناس بخش تعمیرات ویدئوپروژکتور : 

تلفن همراه : 09123548073-09382651313

 تلفن ثابت : 02166742063

آدرس ایمیل:NIZA.PROJECTOR@GMAIL.COM

 

 

ارسال نظر

سعید پاینده :
0 0
سلام من نوع جیبی را تازه گرفتم در اولین برخورد به نظرم عالی رسید و کیفیت خوبی داره
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
8 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()